Sektörler

Elektrik / Elektronik

Yüksek iletkenliği ve dayanıklılığı sayesinde alüminyum elektrik ve elektronik sektöründe çok önemli bir yere sahiptir. Alusystem bu sektörde birçok firmaya iletkenliği yüksek ve dayanıklı alüminyum ürünü tedarik etmektedir.

Ürünler »

Aydınlatma

Tüm dünyada enerji maliyetleri günden güne artmaktadır. Bu sebepten ötürü aydınlatma sektörü düşük enerji tüketimi ve uzun kullanım ömrü sebebiyle led aydınlatma sistemlerine yönelmiştir. Alusystem olarak aydınlatma sektörüne özel led aydınlatma sistemlerinde kullanılan profilleri üretmekteyiz.

Ürünler »

Mobilya

Yüksek mukavemetli ve hafif alüminyum mobilya sektöründe çok kullanılan bir üründür. Alusystem ailesi olarak başta bahçe mobilyaları olmak üzere iç mekan ve dekoratif mobilya sektörünün yüksek mukavemetli ve hafif alüminyum ihtiyaçlarında ana tedarikçileri arasında yer almaktayız.

Ürünler »

Otomotiv

Alüminyum, yüksek mukavemeti ve hafif olması sebebiyle otomotiv sektörünün vazgeçilmezlerinden biridir. Binek otomobil yedek parçalarının yanı sıra, taşımacılık sektöründe ve tır dorselerinde fazlasıyla kullanılmaktadır. Alusystem olarak biz de bu sektörün gereksinimlerini karşılamak adına uzun yıllardır yüksek mukavemetli ve hafif alüminyum üretimi yapmaktayız.

Ürünler »

Enerji

Dünyadaki enerji kaynakları günden güne tükenmekte ve buna bağlı olarak yenilenebilir enerji kaynaklarına gereksinim artmaktadır. Alusystem, doğaya ve insana olan saygısından ötürü solar enerji uygulamalarında kullanılan alüminyum profiller, fotovoltaik paneller, panel montaj ekipmanları’nın üretimini yapmakta ve bu alandaki üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir.

Ürünler »

Yapı

Alusystem, EN 755-9,EN 12020, EN12020-2, EN 12207 başta olmak üzere tüm uluslararası kalite standartlarına uygun olarak alüminyum profil üretimi yapabilmektedir. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tüm müşterilerimizin alüminyum profil ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktayız. Cephe, doğrama, cam balkon, vitrin, korkuluk sistemlerinin yanı sıra endüstriyel alanda da faaliyet göstermekteyiz. Alusystem bir çok ülkeye alüminyum profil ihracatı yapmakta ve ihracat ağı her geçen gün genişlemektedir.

Ürünler »